با نام حق

سلام

امام حسن (ع) و فرزندانش

منبع:

http://www.islamic-rf.org

 

/ 7 نظر / 3 بازدید
احسان

سلام. میلاد با سعادت کریم اهل بیت- حضرت امام حسن مجتبی(ع) بر شما مبارک باد. خداوند زیارت قبر قریبش را روزی ما کند. انشا’ الله. شب قدر نزدیک است. خیلی خیلی التماس دعا. و عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان(عج). التماس دعا. یا علی مدد.

محب ولايت

سلام علیکم ؛ ان احسن الحسن خلق الحسن ؛ همانا زیباترین زیبائیها اخلاق زیبا و نیک است ؛ ميلاد کريم اهل بيت سبط اکبر حضرت امام حسن مجتبی عليه السلام بر شما و خوانندگان وبلاگ زیبا و سودمندتان مبارک باد

سیدرضا

به نام خدا سلام میلاد پرکت کریم اهل بیت را خدمت شما تبریک عرض میکنم

احمدعلي يزدي

سلام عليكم ، ضمن عرض تبريك متقابل وتشكر از لطف جنابعالي نسبت به عرايض بنده ، عرض شود كه از منبع نيز استفاده كردم ، ممنون .

حسین

سلام. از این مطلب جدیدتون هم خیلی خوشم امد. نیم نگاه زیبا هم با عنوان "افطاری در غربت، با اعمال شاغه!! (طنز)" بروز شد. حتما دیدن فرمایید. با آرزوی قبولی طاعات و عبادات یا حق

م ي و پدر

سلام برادر ، ممنون ، کدام سوال ؟ در اينجا يا آنجا ؟ در آنجا يا سايت خصوصی دقيقا يادم نيست ، هرچه منتظر شدم که نمايش داده شود نيامد ، خلاصه ی مطلب شرط امام بود در صلح نامه که شرط دوم ايشان هم در راستای شرط اول می باشد ، : ( چراکه ) برای حکومت ، خلافت و حتی امامت هم کافی نيست که فرزند امام بود . قضيه اين بود و يادم نيست چه پرسشی کرده ام .

م ي و پدر

پدر پس از مطالعه مطلب شما اين را در ورد نوشته بود که ارسال کند که صدايش کردند ورفت و گفت که بفرستم که با نشانی بنده ارسال شد که بنده هم سلامی عرض کرده باشم ، ( چراکه ) از مشتريهای مطالب تحقيقی شما هستم ، گويا سرتان رابرد ببخشيد ، التماس دعا خصوصا دراين شبها و علی الخصوص شب قدر .