او می آيد و وحدت نيز..

با نام حق

سلام و...

محمد (ص) در ماه "ربيع" مي آيد و همراه با خود، ربيع قلوب و بهار جان ها و طراوت ايمان را به همراه مي آورد. محمد (ص) مي آيد. از نسل ابراهيم بت شكن، از سلاله پاكان، از دامن "آمنه" عفيف، از مكه معظمه، از خانه خدا ... .

با مشعلي از حق فرادست، كه مي بيني آتشكده آذرگشسب، با طلوع حضرتش، به خاموشي مي گرايد، به نشان فرومردن فروغ دروغين آتش اهورايي، در جلوه جمال الهي و جلال كبريايي. و اين "صبح صادق" رسيدن "روز" را نويد مي دهد، پس از شب ديجور و ظلمت ظلم، پس از قرن ها قساوت و سالها سفاهت. و با اين ميلاد لرزه و شكاف، در كاخ "كسري" مي افتد، به نشانه اينكه از اين پس "كعبه" كوي عشق است و سكوي آزادي. و بناي يادبود عدالت و برابري و توحيد، و سمبل قيام مردم و قوام امت و رمز خضوع، در برابر فقط "الله".

و گرامي باد هفته ي وحدت، كه در آن ميثاق ها تحكيم مي شود، پبمان ها استوارتر مي گردد، خون ها در هم مي جوشد، دست ها و بازوها درهم قرار مي گيرد، چهره ها بر يكديگر لبخند پبروزي و صفا مي زند، قشرها همه باهمند، امت، يكپارچه و منسجم است و شيعه و سني، به ياد سالروز ميلاد رسول گرامي اسلام (ص)، با هم و در كنار هم، در يك راه و به سوي يك هدف سرود وحدت مي خوانند.

قبله ي مشترك، رسول مشترك، كتاب واحد و رهبر واحد، وحدت بخش قشرهاي اين امت است. گرامي باد هفته وحدت، سالروز ولادت پيامبر رحمت و مربي انسانها و سفير گرانقدر الهي به سوي مردم.

گرامي باد هفته وحدت كه در بردارنده ولادت ششمين پبشواي شيعه است. گرامي باد هفته ي وحدت، كه خنثي كننده ي توطئه هاي دشمنان، در مسير تفرقه افكني است.

گرامي باد هفته وحدت، كه هفته نور و سرور، و ايام شادي و همبستگي است. گرامي باد هفته وحدت كه ملت ما را منسجم تر مي كند، و امتمان را با رهبر خود پبوندي مجدد مي زند، گرامي باد اين هفته كه بازوها را با هم گره زده، توان ها را درجهت واحد و بر ضد دشمن متجاوز به كار مي گيرد.

هفته ي وحدت زداينده ي كينه ها، كدورت ها، خودخواهي ها، گروه گرائي ها، تعصب ها، مليت پرستي ها، فرقه بازي ها و تفرقه جوئي هاست.

هفته ي درس آموزي از كلاس معلم بشريت، حضرت ختمي مرتبت (ص) است كه به بركت ميلادش چهره ي جهان دگرگون شد، شرك ها به توحيد مبدل گشت، عبادت خدا جاي اطاعت از طاغوت ها را گرفت، نفاق ها به يكرنگي گرائيد و خصومت ها و دشمني هاي چندين ساله، به "اخوت اسلامي" تبديل شد، مهاجر و انصار، برادر شدند و عرب و عجم، يار هم گشتند و سفيد و سياه برابر گرديدند.

                                                            وسپس بايد گفت : 

از صادق آل رسول (ص) که عشق را به تفسيری ديرينه نشست و علم و حلم را پيوندی ديرينه داد.                 

اينجا اندکی از آن دريا بخوانيد.

يا حق

/ 11 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ارش

سلام.شما هم لينک شديد.يا علی مدد.

جواد

سلام. میلاد پیامبر عزیز و امام صادق رو تبریک میگم. موفق باشی

فقيرترين

ساقی بریز باده مخور غم که پیر گفت/روزی بنای میکده آباد میشود.... عید بر شما مبارک با "سرزمین بدون باد"منتظر حضور شما هستم.یاحق

سید

به نام خدا سلام حمید آقا میلاد باسعادت پیامبر بزرگوار اسلام(ص)وامام جعفر صادق (ع)راصمیمانه تبریک عرض میکنم.

ممتی

با سلام اين عيد را به تو دوست قديمی تبریک می گویم به امید دیدار فعلا

نسیم مهربانی

سلام دوست خوبم ! ولادت با سعادت پيامبر رحمت حضرت محمد صلوات عليه و نيز امام جعفر صادق عليه السلام بر شما مبارک باد . همچنين گرامی باد موفقيت کارشناسان و متخصصان ميهن اسلاميمان در دست يافتن به سوخت هسته ای اميد که با استعانت از خداوند مهربان و با بهره مندی از فقه عظيم و گسترده جعفری که البته بحری بيکرانی است در جهت شکوفایي دانش بشری ؛ شاهد موفقيت روز افزونتر متخصصین ميهنمان باشيم ... پاينده و دلشاد باشی نازنين

محمد بهرامي

لينك به وبلاگ شما را در آدرسهاي روزانه خودمان گذاشتم موفق باشي

احسان

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم. صَلَی اللهُ عَلَیکَ یا رسول الله(صلى الله عليه وآله و سلم). صَلَی اللهُ عَلَیکَ یا جعفر بن محمد الصادق(علیه السلام). سلام. خسته نباشید. ممنونم که محبت کردید و به وبلاگم سر زدید. اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف). کربلایی باشید. التماس دعا. یا امیرالمومنین، حیدر(علیه السلام) مدد.