شيخ احمد ياسين> شهيد عبرتها

با نام او

سلام ياران حضور

به قولی مثنوی را مدتی تاخير شد

علتش هم اين بود که مانيتور کامپيوترم سوخته

دست شرکتش درد نکه!

 اما

 در اين چند روز

 يکی از کسانی که رهبر حماس بود را به ديار باقی فرستادند 

بله شيخ احمد ياسين

البته اين طبيعی بود چون اونجا

بی معرفتی هست که موج ميزنه

اين بنده ی خدا رو هم من فکر ميکنم از نزديکانش ...

البته منظورم خيانتهايی است که اونجا رخ ميده

مگه ما خودمون تو اول انقلاب نداشتيم آدم خائن؟!

به هر حال

 اونا دارن به ايده ی از  نيل تا فرا ت عمل ميکنن

ماهم که خيلی مسلمونيم!

من ميدونم که اسلام عيبی نداره اما بدی عملکرد از ماست

آقا بازم عيدتون مبارک

 شايد شهادت ايشون براتون ناراحت کنندس شايد از اون جهت که يه بار ديگه ضعف ما مسلمونا رو نشون داد .

شهادت ايشون رو تسليت ميگم

آقا اين با رخيلی حرف زدم

ممنونم

 حضور

/ 5 نظر / 3 بازدید
ماماني هستي

سلام سال نو مبارک نميدونم چرا يهو ياد تو افتادم ولی بازم وارد سياست شدی ؟!!بهرحال موفق و سلامت و شاد کام باشی

negah

سلام .چی بی اجازه حرومه ؟ اون ماجرای کشته شدگان کربلا ؟ من منظورتون را نفهمیدم اما اگه منظورتون اون ماجراست که اون موضوع را که قبلا هم در موردش حرف زده بودیم ! خوب معلومه اگه کسی بدونه که اونجا بمب گذاشتند و ممکنه کشته بشه اما با این حال پاشه بره ...خوب این حرومه اما کسی که همین جوری و به قصد زیارت رفته و... ولش کنید ...در مورد مطلب الان حرف بزنم بهتره ! من هم شهادت ايشون را تسليت ميگم . خيلی از شنيدنش ناراحت شدم . به خصوص اين که اخبار يورو نيوز در اروپا اين طور اعلام ميکنه : رهبر تروريستها به دست اسراييلی ها کشته شد !!!! اون کشته شده نه ترور !! ولی خودش تروريست بوده !!!!!!!!!!! واقعا که ! اون هم از آمريکا که بيانيه را وتو ميکنه ! وقتی اين همه نا عدالتی ميبينه آدم واقعا دلش ميسوزه ! سال نو بر شما هم مبارک باشه و اميدوارم که سال آينده سال موفقيت روز افزون برای شما و همه ی مسلمانان جهان باشد .راستی اگه ممکنه منظورتون را از کامنتتون برام تشريح کنيد . مطمئن نيستم درست منظورتون را گرفته باشم !

negah

سلام . اشتباه تایپی ؟! ! کدوم کلمه ؟من اشتباه تایپی ندیدم .مشکل مفهمومی داشتم ! شاید منظورتون اينه که برای يه نفر ديگه پيام ميخواستيد بگذاريد اشتباه شده بوده ؟ :)) پس من الکی برای کشف مفهموش اين قدر فکر کردم ! :)) من هم از اين اشتباه ها زياد کردم ! در مورد لينک هم راستش قصد دارم يه سر و سامون کلی به همه ی لينکها و کلا قالب بدهم ...اما وقت نشده ...آخه ايام امتحاناتم نزديک است ! التماس دعا !

nima

سلام حاجی جالب و متفاوت می نویسی تو این روزگار قریب مثل تو که به مسلمان بودنش افتخار کنه و بدونه چرا باید افتخار کنه کمه یه عده عین بز دنباله رو اسلام نام محمدی شدن و تک و توکی میدونن چرا باید به اسلام و مسلمان بودن افتخار کرد. ÷اینده باشی پسر و به ما هم سر بزن

sadra

سلام کم کم داری سياسی می شوی. مواظب باش وبلاگت را با موضع گيری خراب نکنی. چون زمستان می رود و روسياهی به زغال می ماند. قالب وبلاگ را هم عوض کرده ام اگر وقت کردی سری به ما بزن.