سياست مدار استقلال طلب...

با نام حق

سلام

و اين روزها هم سالروز مرگ جواهر لعل نهرو است.

از او بخوانيد با عنوان :

 جواهر لعل نهرو ، سياستمدار استقلال طلب

 

كه از روی كتاب:

 نهرو ، نوشته ی آميتا محمد نا  ، انتشارات لاهور ۱۹۹۸

ترجمه شده است.

و تصوير روی كتاب فوق را در زير می بينيد

 

* راستی امروز آسمان يکرنگی لطف فرمودند و

لينکی را معرفی کردند . گرچه کلياتی می دانستم اما اکنون بيشتر دانشتم

شما هم ببينيد

يا حق

 

/ 4 نظر / 4 بازدید
پوريا مريدپور

سلام وبلاگ مهر میهن با مطالب پزشکی و سلامت و با موضوعات : آنفلونزا - گواتر - چربی خون - ستون فقرات - دیابت - سندرم خستگی مزمن و ... به روز شد علاوه بر آن از شبکه گسترده جستجوی کتاب و منابع جامع وبلاگ در قسمت پیوند ها بهرمند شوید. ضمنا اگه هم موافق بودید به دوستان خوبتون هم معرفی بفرمایید تا از نظرات سبز و مفید اون عزیزان هم بهره ببرم با تشکر فراوان و آرزوی موفقیت و سر یلندی خدانگهدار

درجستجوي معنا

هفت جا،نفس خويش را حقير ديدم : نخست،وقتي ديدمش كه به پستي تن مي داد تا بلندي يابد. دوم،آن گاه كه در برابر از پا افتادگان ،مي پريد. سوم،آن گاه كه ميان آساني و دشوار مختار شد وآسان را بر گزيد. چهارم،آن گاه كه گناهي مرتكب شد و با ياد آوري اين كه ديگران نيز همچون او دست به گناه مي زنند،خود را دلداري داد. پنجم،آن گاه كه از ناچاري،تحميل شده اي را پذيرفت و شكيبايي اش را ناشي از توانايي دانست. ششم،آن گاه كه زشتي چهره اي را نكوهـش كرد،حال آن يكي از نقاب هاي خودش بود. هفتم،آن گاه كه آواي ثنا سر داد و آن را فضيلت پنداشت ( جبران خليل جبران )

محمد بهرامي

سلام آقا حميد خسته نباشي گفتيم يه سري بهت بزنيم ايشالا موفق باشي

هرمز ممیزی

با سلام بر حميد گرامی و تشکر از معرفی کتاب جواهر لعل نهرو/ نهرو از پايه گذاران جنبش عدم تعهد است که همين ديروز به ياری کشورمان شتافتند!