با نام حق

سلام

يا باب الحوايج

 

مطلبی از ايشان نوشته ام برگ سبزی تحفه درويش

امام هفتم(ع ) گوهر رافت و بردباري

 

/ 13 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
احسان

صَلَی اللهُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِاللهِ الحُسَین(ع). سلام. خسته نباشید. ولادت باب الحوائج، حضرت امام موسی کاظم(ع) را تبریک و تهنیت عرض می نمایم. به روز شدم با مطلب: مصادف شدن اربعین سیدالشهداء(ع) با نوروز. http://www.najva.blogfa.com همچنین: وبلاگ دیگرم نیز به روز شد. با مطلب: برات رهایی از آتش. http://najva2.parsiblog.com خدمت برسیم. اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان(عج). کربلایی و عاشورایی باشید. التماس دعا. یا امیرالمومنین، حیدر(ع) مدد.

nasim

سلام دوست خوبم ! خوشحالم که فرصت داريد و ميتوانيد از قلم توانمند خود ديگران را بهره مند کنيد ... چشم من حتماْ مطلب را در سايت خواهم خواند ولی مدتی است که سوالی در ذهنم است و ميخواست بپرسم . من خيلی به عشق و علاقه شما به اهل بيت غبطه ميخورم . چطور ميتوانم چنين حالتی را در خود ايجاد کنم . البته اين به آن معنا نيست که خدا نکرده ارادتی به آن بزرگواران نداشته باشم که در اين حالت اوج ظلالتم خواهد بود . ميخواهم عشق به اهل بيت را با تمام وجود درک کنم . من الان فقط احساسی که دارم علاقه و مهر هست نه بيشتر از آن . و يا دوست دارم استادی داشته باشم در جهت کسب معرفت . زمينه را در خود مساعد می بينم ولی انگيزه درونی کافی نيست .البته ضعف خیلی زیاد دارم . .... اصلاْ چطور میتوان حضور رو درک کرد ! ( برای پاسخ اگر مایل بودید میتونید برام ایمل بفرستید و یا کامت بذارید - هر طرو مصحلت می دونید )ممنون ميشم اگر بتونيد راهنمائيم کنيد ... دلشاد و پاينده باشيد

سعيد

سلام خوبی برادر ببخشيد خيلی وقت هست که به شما سر نزدم. به حساب بی معرفتی ما نگذار. حاجی موفق باشيد.

مهدی

آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند آیا شود که گوشه چشمی به ما کنند مطلبت خیلی جالب بود در پناه حق موفق باشید

محب ولایت

سلام عليکم ؛ تنها اعتقاد به اينكه سعادت دور از دسترس ماست سعادت را دور از دسترس ما نگه ميدارد .

احسان

صَلَی اللهُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِاللهِ الحُسَین(ع). سلام. خسته نباشید. خدمت رسیدم از تشریف فرماییتان تشکر کنم و از بابت نظرتان هم بسیار ممنونم. خداوند خیرتان بدهد. اجرتان با باب الحوائج موسی بن جعفر(ع). انشاء الله. لطفتان مستدام. اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان(عج). کربلایی و عاشورایی باشید. التماس دعا. یا امیرالمومنین، حیدر(ع) مدد.

نسيم مهرباني

سلام دوست گرامی من ! اميدوارم اين توفيق نصيب من بشه ! منتظرم ... دلشاد و پاينده باشيد

yase arghavani

سلام خسته نباشيد خواستم از محبتتون تشکر کنم. به منزل ما رونق داديد در پناه مهدی فاطمه باشيد

donya

salam dige be man sar nemizany...ama be har= hal movafagh bashi