یک اقدام نیکو

به نام رب جلیل

سلام

خبر زیر را بخوانید :

با ابلاغ رئیس جمهور

 طرح تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی به اجرا درآمد

قانون اصلاح قانون حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین مصوب 1369 که در مجلس شورای اسلامی تصویب و به تایید شورای نگهبان رسیده بود، برای اجرا ابلاغ شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، براساس ماده واحده این قانون، تبصره ماده 8 قانون حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین مصوب 19/2/69 حذف و چهار تبصره به آن اضافه می شود.براساس این قانون، وزارت خارجه موظف است در فرصت های مقتضی در مجامع جهانی و اجلاس های بین المللی از جمله سازمان کنفرانس اسلامی و اجلاس غیرمتعهدها، طرح تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی را مطرح و جهت درج در بیانیه ها و قطعنامه ها پیشنهاد دهد.
همچنین کمیته تخصصی مرکب از وزارتخانه های امور خارجه، امور اقتصادی و دارایی، بازرگانی، اطلاعات، نفت، بانک مرکزی و سازمان صدا و سیما تشکیل می شود تا فهرست کامل شرکت ها و موسسات و کمپانی های صهیونیستی در سطح جهان و فهرست اشخاص حقوقی و حقیقی موضوع تحریم را به صورت شفاف ظرف دو ماه از تصویب این قانون ارائه و به صورت سالیانه و یا حسب ضرورت به روزرسانی کند.
همچنین وزارت امور خارجه موظف شده است گزارش روند فعالیت کمیته مذکور را سالیانه و همچنین مقتضی به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارائه کند.
همچنین سازمان صدا و سیما موظف است طبق فهرست ارائه شده توسط کمیته تخصصی از تبلیغ هر نوع کالای شرکت های صهیونیستی خودداری کند.

منبع : اینجا

امید است با اجرای این مصوبه گام مثبتی برداشته شود .

گرچه باید زودتر از اینها اجرا می شد.

/ 3 نظر / 4 بازدید

[دست]

انجمن فرزانگان کویر

با سلام--- واصلان چون غرق ذاتند اي پسر --- كي كنند اندر صفات او نظر چونكه اندر قعر جو باشد سرت --- كي به رنگ آب افتد منظرت انجمن فرزانگان كوير

جواد

سلام دوست من فقط يك دقيقه وقتت رو بذار و مطلب وبلاگ منو در باره لينك باكس هوشمند بخون تا بتوني آمارت رو بالا ببري تا سايتت پيشرفت كنه موفق باشي