از آيات شيطانی تاکاريکاتور موهن...

 

با نام حق

سلام

کتاب«آيات شيطاني» تجسمي از توطئه هاي شيطاني استكبار  جهاني و صهيونيست هاي غاصب  بود  كه از آستين سلمان  رشدي، اين شيطان مرتد روزگار ظاهر شد.

فوريه 1989 سالروز صدور حكم تاريخي بنيانگذار جمهوري اسلامي ايرانحضرت امام خميني (ره) مبني بر ارتداد و اعدام سلمان رشدي نويسنده خائن كتاب آيات شيطاني است، کتابي كه با جملات موهن،  پيامبر بزرگ اسلام (ص) را به استهزاء گرفت.

آيت الله روح الله خميني (ره) با صدور فتوايي سلمان رشدي را به اتهام كفر و نوشتن كتاب آيات شيطاني مهدور الدم اعلام كرده بود.
اين فتواي تاريخي حضرت امام (ره ) درخصوص ارتداد «سلمان رشدي» بيانگر آن است كه در مقابله با سوء استفاده كنندگان از آزادي بيان و قلم نبايد تنها به مقابله زباني و قلمي بسنده شود، بلكه علاوه بر اينها بايستي به تناسب موضوعات، احكام و حدود الهي نيز اجرا شود.

حكم قاطع و انقلابي حضرت امام (ره) كه از احكام اسلام ناب محمدي (ص) سرچشمه گرفته است در گذر زمان تغييرناپذير مي باشد، همانگونه كه مقام معظم رهبريبيان کردند:

«حكم امام در مورد سلمان رشدي مرتد به آيات الهي متكي است و همانند آيات الهي مستحكم و غيرقابل حذف است ».
تدوين كتاب آيات شيطاني كه به مقدسات پيامبر بزرگوار اسلام به نحوي بي شرمانه اي اهانت شده، از توطئه هاي افكار شيطاني كسي است كه در دامان استكبار و الحاد پرورش يافته است و به خيال خام خود با حمايت آنان در امنيت كامل است، اما يقيناً حكم تاريخي حضرت امام به مانند تيري رها شده سرانجام اين مرد ملحد و بي دين را به سزاي عمل خويش خواهد رساند.
هرگونه توهين به اديان الهي و پيامبران عظيم الشان در پيشگاه خداي متعال و مردم جهان مردود و عملي مطرود شمرده مي شود و مردم متدين ايران اسلامي نيز به تبعيت از فطرت الهي در برابر اين گونه اقدامات شريرانه، خواهند ايستاد.

اما عملکرد برخی از دولتمردان تا حدی با مماشات همراه بود و ای کاش اين گونه نبود.

چرا که اگر در آن برهه حساس اقدامی جدی تر صورت می گرفت لااقل به نحو کمتری با اين هجمه وسيع روبرو بوديم ....

بع هر حال اين نظر من است تا نظر شما چه باشد.

 

/ 5 نظر / 6 بازدید
صدرا

سلام از اينکه هنوز دوستان را می نوازيد ممنون اميدوارم دل تو دل جديد مورد پسندتان افتد. موفق باشيد.

s

اقا شما هم جزئ الاغهای جلوی سفارت بودين؟

بچه مشهد

سلام ميخواستم يه جورايی باهات مخالفت کنم ولی تا اومدم کامنت بزارم ديدم يه نفر به نام "اس" پرت و پلا گفته كه البته اشكالي نداره فقط چرا روش نده آدرسشو بنويسه براي همين بيخيال مطلب خودم شدم فقط به جناب اس بگم تو از اون كاريكاتوريست هم كمتري چون اون زير تصاويري كه كشيده بود امضا كرده بود ولي تو .....

نسيم مهرباني

سلامی چو بوی خوش آشنايی ! دوست خوبم ! هر مسلمان آزاده ای در هر کجای جهان بر خود فرض و لازم می داند که در برابر توطئه های دشمنان خداوند بايستد همانگونه که امام حسين عليه السلام در برابر توطئه های آنان ايستادگی کرد و مبارزه نمود . اين توطئه ها ريشه در اين دارد که می دانند ملت مسلمان به رهبری دين و مکتبشان زير بار هيچ ظلمی نمی روند و اسلام مکتبی است که تاکيد زيادی بر آزادگی دارد لذا آنان دين اسلام را هدف قرار داده اند ... البته تاریخ جنگهای صلیبی را فراموش نکرده است و به گفته رهبر معظم این هم نوعی جنگ صلیبی است ولی آرام تر .... مکتبی که شهادت دارد اسارت ندارد . ... دلشاد و پاينده باشيد

نسيم مهرباني

جناب اس کسی که هویتی نداره و خودش رو باور نداره براش دين و پیامبر و اينها چه مفهومی ميتونه داشته باشه ؟ حداقل سلمان رشدی و يا کاريکاتوريست از اين نظر آدمهای خوبيند هويتی باور کرده دارند . ...